Kurumsal

Firmamız 2000 yılında Dursun TÜRK tarafından fıstık sektöründe faaliyete geçirilmiştir. Yıllar içerisinde kazanılan iş tecrübesinin ardından 2012 yılında kurumsallaşmasını tamamlayarak, ülke bazında çalışmalarına başlamıştır.

Firmamızın kalite standartlarından ödün vermeden çalışması, fıstık sektöründe yükselmesine ve söz sahibi olmasına sebep olmuştur. Dursunoğulları Fıstıkçılık 12 yıl gibi kısa sürede modern tesislerini en yeni teknolojilerle kurup müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Dursunoğulları Fıstıkçılık, konusunda uzman personel ve çalışanları ile sektörün içerisinde faaliyet gösteren diğer firmaların arasından kolayca fark ediliyor.


Misyonumuz

Ülkemizde yer fıstığı sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak üreticiden tüketiciye her kesimin güvenirliğini ve memnuniyetini kazanmak için kaliteli ve doğal ürünler üreterek en iyiye ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Firmamızın uzun yıllardır ayakta kalmasının ve her geçen gün daha fazla büyüyerek geleceğe umutla bakmamızın sağlayan sebepler; Örf ve adetlerimizden kopmadan, İlkeli ve Prensiplerimizden ödün vermemek ve değer yargılarımızı korumak ve kollamak firmamızın devamlılığını getiren en büyük sebeplerdir. Yeni nesiller olarak bizlerde bu prensipler ışığında büyüklerimizin de katkısı ile çalışmaktayız.

Firma bünyesinde müşteri istekleri ve memnuniyeti odaklı olarak en son teknoloji kullanarak müşterilerimize en kaliteli ve en iyi  ürünü hazırlamak ve ulaştırmaktır.